Ūdens piedzīvojumu parkā darbu atsāk peldbaseini, Ūdens atrakcijas un SPA

Trešdien, 2012. gada 15. augustā, pēc vasaras pārtraukuma savu darbu atsāk Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA komplekss, kā arī lielais un mazais peldbaseins. Jaunā sezona tiks uzsākta arī ar vairākiem jauninājumiem, kas īpaši izdevīgi ventspilniekiem.

Līdz šim pirmdienas Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA daļā bija atlaižu dienas, kad visus pakalpojumus varēja izmantot ar 20% atlaidi. Jaunajā sezonā tiek ieviesta papildus atlaižu diena – ceturtdiena. Turpmāk gan pirmdienās, gan ceturdienās ūdens priekus varēs izbaudīt lētāk.

Tas nav viss. Par prieku SPA kompleksa regulārajiem apmeklētājiem tiek ieviesti  4 reižu SPA abonementi. Pērkot 4 apmeklējumus uzreiz, varēsi ietaupīt 25%. Abonementi būs derīgi mēnesi no iegādes brīža.

Jauno sezonu Ūdens piedzīvojumu parks vēlas uzsākt ar jaunām un krāšņām bildēm. Ikvienam ir unikāla iespēja piedalīties nebijušā pasākumā – Ūdens piedzīvojumu parka fotosesijā. Atsūti savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu info@ocventspils.lv un tu būsi to cilvēku vidū, kas trešdien, 15. augustā, no plkst. 20:00 – 22:00 SPA un ūdens priekus varēs izbaudīt bez maksas. Nekavējies, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Īpaši pieteikties tiek aicinātas ģimenes ar bērniem. Iegūtās fotogrāfijas tiks izmantotas Ūdens piedzīvojumu parka publicitātes vajadzībām.

Vēl līdz 31. augustam iespējams nobaudīt ūdens priekus zem atklātas debess Ventspils Pludmales akvaparkā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.10.2025 - 17.11.2025 LĪDZ -100EUR ATLAIDE VASARA'26 ✈️ Coral Travel Latvia
Līdz 17.11. rezervē brīvdienas no VASARAS KOLEKCIJA 26' - Īpaši atlasītas ceļotāju iemīļotas viesnīcas, kvalitātes un cenas atbilstība. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 16.11.2025 KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei. | Skatīt vairāk
Latvijas garšu mēnesis Tukuma novadā Tukuma TIC
Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem–Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai, Tukuma novada ēdinātāji nolēmuši izcelt | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.97757292sec.