Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" atver distanču slēpošanas trases

Jau kopš 2012. gada 14. decembra, slēpošanas kalna "Lemberga hūte" apmeklētājiem ir pieejama iecienītā distanču slēpošanas trase.

Izveidotā distanču slēpošanas trase ir apgaismota un tās garums – 300 metri. Slēpot iespējams gan klasiskajā, gan slidsolī. Pieejama arī trase mežā – 500 metri (bez apgaismojuma).

Slēpošanas trases izmantošana ir bez maksas. Tiem atpūtniekiem, kam nav savs distanču slēpošanas inventārs, nomas punktā ir iespēja iznomāt slēpošanas inventāra komplektu –  Ls 3.00 par pirmo stundu, bet katra nākamā stunda izmaksās Ls 1.50.

Informāciju par aktualitātēm slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" pieejama mājas lapā www.lembergahute.lv, kā arī sociālajā tīklā twitter (@Lembergahute).

Uz tikšanos slēpošanas kalnā "Lemberga hūte"!

Vairāk informācijas interneta vietnē www.ocventspils.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bauska aicina uz Vimbu svētkiem Bauskas TIC
Vimbu svētki Bauskā jau kļuvuši par neatņemamu pavasara tradīciju. Pavadi Lieldienu brīvdienas pie mums! | Skatīt vairāk
Latvija
Lieldienu programma Jūrmalā Jūrmalas TIC
Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos! | Skatīt vairāk
Ar vilcienu pēc Vidzemes stāstiem  Gulbenes novada TIC
Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::4.55077696sec.