Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks kļūst ģimenēm ar mazuļiem draudzigāks

No 2025. gada 27. augusta Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā par apmeklētāju ērtībām pieejama jauna bērnu pārtinamā telpa, kas tapusi sadarbībā ar uzņēmumu Happy Latvia.

Ģimenēm ar mazuļiem tur nodrošinātas dažādas higiēnas preces un praktiskas ērtības:
•    autiņbiksītes dažādos izmēros (1.-6.izm.),
•    mitrās un sausās salvetes,
•    pārtinamā virsma,
•    vienreizējie paladziņi,
•    bērnu podiņš.

Telpu iespējams viegli atrast – to apzīmē uzlīme uz durvīm. Tā ir brīvi pieejama visiem parka viesiem, nodrošinot papildu komfortu ģimenēm un padarot Āraišu ezerpils Arheoloģisko parku vēl draudzīgāku apmeklējuma vietu arī pašiem mazākajiem.

Šis ir labs piemērs, kā kultūrvietas un tūrisma objekti var padarīt savu vidi pieejamāku ģimenēm ar mazuļiem. Tas ir iedrošinājums arī citiem uzņēmumiem un apskates vietām domāt par ērtībām, kas ceļošanu Latvijā padara vēl draudzīgāku ģimenēm.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.74921203sec.