Cēsīs turpmāk būs iespējams apmeklēt Audiodušas

Biedrības "Ascendum" veidotās "Audiodušas", kas pagājušajā vasarā apceļoja Latvijas mākslas un mūzikas festivālus, šobrīd pieejamas Cēsīs, bērnu zinātnes centrā "Z(in)oo". Audiodušās iespējams noklausīties interneta žurnāla "Satori" publicētos dzejas un prozas darbus, projekta "Garās Pupa" bērnu sapņu stāstus, kā arī sabiedriskās kustības "Mans Doms" organizēto koncertu dziesmu izlasi.

Instalācija "Audiodušas" pagājušajā vasarā bija pieejamas dažādos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, piedāvājot iespēju uz mirkli aizbēgt no trokšņaino pasākumu kņadas, uzliekot austiņas un ļaujoties biedrības "Ascendum" atbalstīto projektu veidotajiem audioceļojumiem. Šobrīd "Audiodušas" nonākušas Cēsīs, bērnu zinātkāres centrā "Z(in)oo", un tās pieejamas ikvienam interesentam.

"Pagājušajā vasarā "Audiodušas" ieguva lielu atsaucību no mākslas un mūzikas festivālu apmeklētājiem, turklāt arī mēs paši esam ļoti gandarīti par šīs idejas realizāciju. Tieši tāpēc negribam, lai audiodušu kabīnes noput kādā noliktavā – vēlamies, lai tās turpina dzīvot savu dzīvi kādā vietā, kur tās būtu pieejamas ikvienam", stāsta biedrības "Ascendum" valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

"Audiodušās" iespējams noklausīties interneta žurnāla "Satori" publicētos dzejas un prozas darbus, kuru autoru vidū ir gan jau atzīti literāti, piemēram, Anna Auziņa, Pauls Bankovskis, Andra Manfelde u.c., gan plašākā sabiedrībā vēl neiepazīti mākslinieki. Bērnu kultūras projekta "Garā Pupa" audiodušā var atgriezties bērnībā, klausoties intervijas ar bērniem par dzīvi, kā arī bērnu radītos sapņu stāstus. Savukārt sabiedriskā kustība "Mans Doms" piedāvā izbaudīt 18 skaņdarbu izlasi no dažādiem "Mans Doms" koncertiem, kuri pēdējā gada laikā ir bagātinājuši Rīgas Doma koncertu dzīvi, piedāvājot apmeklētājiem mūsdienīgu mūziku īpašajā katedrāles akustikā. Ierakstā apkopoti pieredzējušu dziesminieku, savdabīgu vokālistu, kā arī elektroniskās mūzikas komponistu skaņdarbi.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.12.2025 - 26.12.2025 Gada nogale Cesvainē Madonas TIC
Ziemassvētku noskaņojums jau top! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.11.2025 - 23.12.2025 Svētku vakariņas Harper Woolf Harper Woolf
Svētku 5 kārtu vakariņas Harper Woolf 24.–26.12. Divi laiki: 17:00 un 20:00. Cena 65 €/pers. Vīnu saskaņojums 55 € vai 95 €. | Skatīt vairāk
65 EUR
Ziemassvētku īpašie piedāvājumi Bauskas TIC
Vietējie tūrisma uzņēmēji ir sagatavojuši īpašos Ziemassvētku piedāvājumus, kas ļauj izbaudīt svētku burvību pilnā krāšņumā. Ieskaties, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49675584sec.