Koncertzāle «Baltais Flīģelis» aicina uz koncertprogrammu «Romantika»

Sestdien, 15.oktobrī, plkst.18.00 koncertzāle „Baltais Flīģelis” aicina uz Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona koncertprogrammu „Romantika”.

Koncerta muzikālais materiāls veidots no jaunām, vairāku gadu laikā tapušām dziesmām ar latviešu klasiķu Viļa Plūdoņa, Kārļa Skalbes, Andreja Eglīša, Ērika Ādamsona, Kārļa Krūzas un Eduarda Veidenbauma dzeju. Komponists Jānis Lūsēns koncertam izvēlēto tematiku raksturo kā vīrieša iekšējās pasaules atspoguļojumu.

„Nenoliedzami, katra vīrieša dzīvē ir brīži, kad kļūstam filozofi, sapņotāji, mīlētāji, stāstnieki, jokdari. Šis skatuves darbs būs veltījums sievietēm un padomdevējs vīriešiem, kuri reizēm mēdz būt bikli un atturīgi, nespējot atrast īstos vārdus, lai atklātu jūtu pasauli sev tuvajiem un mīļotajai sievietei”, uzsver Jānis Lūsēns.

Dziedātāja Ingus Pētersona personības šarms, neatkārtojamā balss, tās siltums un lirisms koncertā ieskanēsies vēl nebijušās nokrāsās, veidojot mūzikas valodas, teksta poētisma un interpretācijas vienotu veselumu. Arī pats solists atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu” un ar programmas veiksmīgo startu ir ļoti apmierināts, piebilstot: „Ja sākot koncertsēriju, sevi un skatuves mūziķus nodēvējām par pēdējiem romantiķiem, tad tagad saprotu, ka klausītāju rindās romantiķu un labas mūzikas cienītāju netrūkst, un ar romantisko uztveri viss ir kārtībā”.

Arī mūzikas kritiķe, „Dienas” žurnāliste Inese Lūsiņa pauž atzinību programmai, uzsverot, ka „Šī nekādi nav vienmuļa romantika, bet gan bagātīga emociju un dzīves uztveres krāsu palete. Patiešām tīra, dzidra un jaudīga pasaule, lai arī netiek izkliegta skaļi”.

Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu koncertā „Romantika”rada mūziķu komanda uz skatuves – pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzinieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ko darīt ziemā Jūrmalā? Jūrmalas TIC
Ziema Jūrmalā piedāvā pastaigas liedagā un mežos, slēpošanu, arhitektūras maršrutus, izstādes, koncertus un siltas atpūtas vietas nesteidzīgai | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.01.2026 - 09.02.2026 Valentīna dienas īpašie piedāvājumi Bauskas TIC
14.februāris jeb Sv. Valentīna diena ir lieliska iespēja ļauties romantikai un radīt īpašas atmiņas, tepat, Bauskas novadā! | Skatīt vairāk
Konferenču un korporatīvo pasākumu vietas Bauskas TIC
Bauskas apkārtnē iespējams rīkot konferences līdz 150 dalībniekiem. Apskati konferenču un semināru piedāvājumu! | Skatīt vairāk
Gadatirgi un svētku tirgi Ventspils tirgū  Ventspils TIC
Ieplāno atmeklēt, kādu no Ventspils gadatirgiem 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39089704sec.