Atceļ gadskārtējo Siguldas Šūpoļu festivālu

Saistībā ar Ministru kabineta izsludināto ārkārtas stāvokli un papildus noteiktajiem ierobežojumiem atcelts Siguldas Šūpoļu festivāls, kas ik gadu Lieldienu laikā priecē novada ģimenes un pilsētas viesus ar vairāk nekā 100 unikālām šūpolēm, dabas objektiem un aizraujošām svētku aktivitātēm.

Festivāla līdzautoru idejas tiks apkopotas un izvērtētas, lai nākamajā gadā tās varētu īstenot, pārsteidzot apmeklētājus ar visu jauno un vēl nebijušo. 2021. gadā Lieldienu šūpoļu festivālu svinēsim grandiozi – šūposimies Siguldā Lieldienu laikā! Taču šobrīd, laikā, kad turpinās vīrusa Covid-19 izplatība, Sigulda ar akciju #satiecsevi aicina doties pastaigās pa mazāk zināmiem maršrutiem, mudinot novadniekus un pilsētas viesus būt atbildīgiem un publiskās vietās uzturēties tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Līdz ar Šūpoļu festivāla atcelšanu, nenotiks arī vairāki iepriekš plānotie pasākumi – atraktīvais Zaķu skrējiens, amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kā arī koncerti un sporta aktivitātes, kas bija paredzētas festivāla laikā: mūzikas vokālistu kvarteta "A'baronin Ensemble" koncerts "Lieldienu kantātes", koncerts "ATMO[SFĒRAS]" un tradicionālais Lieldienu volejbola turnīrs. Arī Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka īpašās "dabas šūpoles" šogad netiks izvietotas, tā vietā aicinot iedzīvotājus apmeklēt mazāk zināmas dabas takas un tūrisma objektus.

Unikālo Šūpoļu festivālu tradicionāli apmeklē vairāki desmiti tūkstoši apmeklētāju no visas Latvijas un ārvalstīm. Pērn starp vides objektu autoriem bija festivāla līdzautors SIA "Ramei", kā arī mūziķi no grupām "Dziļi Violets", "Bur mani" un "Dzelzs Vilks", Siguldas Balonu festivāls, "Latvijas zīmolu tops" komanda, kā arī Siguldas novada uzņēmēji un izglītības iestāžu audzēkņi. Apmeklētāju vislielāko atsaucību ieguva Siguldas novadnieku šūpoles "Mehāniskais zirgs", kas darinātas no automašīnas "VAZ", kā arī "S! Šūpoļkaruselis", kuru radīja festivāla ikgadējais sadarbības partneris – uzņēmums "Yes We Can".

Uz tikšanos Siguldas Šūpoļu festivālā nākamgad, lai kopīgi svinētu Šūpoļu festivāla piecu gadu jubileju!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Latvija
TOP 10 skaistākās pieturvietas Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Plāno laulību ceremoniju, meklē oriģinālas aktivitātes viesiem vai ideālu vietu kāzu fotosesijai - ieskaties! | Skatīt vairāk
Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā" Bauskas TIC
Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.15890098sec.