Siguldas dzelzceļa stacijā norisināsies koncertuzvedums «Aizraujošais džezs»

Starptautiskā džeza festivāla „Sigulda Jazz” un projekta „Vasaras koncerti un performances dabā” ietvaros 4. jūnijā plkst. 12.00 Siguldas dzelzceļa stacijā norisināsies koncertuzvedums "Aizraujošais džezs".

Koncertuzvedumā piedalīsies gan profesionāli mūziķi - Viļņa Kundrāta džeza kvartets, Vīru tubu kvartets "Tubulogia", gan topošie mūziķi no Siguldas Mākslu skolas "Baltais Flīģelis". Tiks atskaņotas populāras džeza melodijas no visas pasaules.

Pasākuma ietvaros notiks izstāde "Vilciens" un norisināsies radošās darbnīcas ar krītiņiem. Tāpat pasākumu kuplinās deju priekšnesumi un mēmais kino.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Jau ziņots, ka 4. jūnijā notiks pirmais starptautiskais džeza festivāls "Sigulda Jazz". Visas dienas garumā līdz pat pusnaktij Siguldas pilsdrupu estrādē skanēs smooth jazz, funk un big band mūzika. Festivālu kuplinās virkne izcilu un daudzsološu pašmāju mākslinieku, kā arī viesmūziķi no ārzemēm.

Plašāka informācija www.sigulda.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziemā bez steigas iepazīsti Bauskas novadu Bauskas TIC
Ziemā bez steigas iepazīsti mākslu, arhitektūru un vēsturi! Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.12.2025 - 26.12.2025 BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā. | Skatīt vairāk
Jaungada sagaidīšanas ballīte Mārupē Hercogs Mārupe
Vakara vadītājs un DJ Reinis Ruska, dzīva mūzika Toms Auza, izklaides bērniem, bagātīgas vakariņas un vēl...! | Skatīt vairāk
no 125 EUR
Svētku laiks Bānīša stacijas kvartālā Alūksnes TIC
Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties aicinām ieplānot Alūksnes dzelzceļa stacijas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.31211019sec.