Pagarināta distanču slēpošanas trase Siguldā

Pateicoties ziemīgajiem laika apstākļiem, distanču slēpošanas trase Siguldā Laurenčos pagarināta, un šobrīd tās garums ir 1,8 km. Distance sagatavota slēpošanai brīvajā un klasiskajā solī un to var izmantot bez maksas. Brīvdienās darbosies slēpju noma. Nomas darba laiks no pulksten 11.00 līdz 19.00. Trasi var izmantot arī vakaros, jo pie 300 m apļa ir uzstādīts apgaismojums.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība, sadarbībā ar biedrību A2, izveidoja distanču slēpošanas trasi Laurenčos, kurai pamatā tika izmantots pērnā gada sniegs.

Plānots, ka jau 2013./2014. gada distanču slēpošanas sezonu varēs uzsākt sporta un aktīvās atpūtas centrā Laurenčos, kura būvniecības darbi šobrīd norisinās Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas projekta SVS Activetour ietvaros. Ar programmas atbalstu top unikāla slēpošanas trase ar iebūvētu aukstuma iekārtu mākslīgā sniega seguma saglabāšanai un servisa māja. Vasarā trasi varēs izmantot skrituļošanai, kā arī tā būs piemērota skriešanai, ko nodrošinās koka mulčas seguma josla gar asfaltēto daļu visā trases garumā. Projekta SVS Activetour Siguldas novada Domes attiecināmo izdevumu kopsumma sastāda 850 000 eiro (597 383 latus), no kā programmas līdzfinansējums sastāda 90 procentus.

Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013 finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu.

Vairāk informācijas interneta vietnē www.sigulda.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziemassvētku īpašie piedāvājumi Bauskas TIC
Vietējie tūrisma uzņēmēji ir sagatavojuši īpašos Ziemassvētku piedāvājumus, kas ļauj izbaudīt svētku burvību pilnā krāšņumā. Ieskaties, | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 21.12.2025 Ceturtā Advente Tukuma novadā Tukuma TIC
Šajā nedēļā novads pārvērtīsies par īstu Ziemassvētku brīnumzemi – te skanēs mūzika, virmos svētku garšu smaržas, notiks radoši darbi un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 23.12.2025 Latgales Tūrisma gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales Tūrisma gada balvai – divi laureāti no Rēzeknes | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.12.2025 - 21.12.2025 "Brīnumu laiks" Šlokenbekā Tukuma TIC
Tirdziņš norisināsies ziemīgā noskaņā un piedāvās koncertu, aktivitātes un svētku gaisotni. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.80888104sec.