Labdarības Radisson Pop-Up kafejnīcā tiks vākti ziedojumi labdarībai

Visu nedēļu vietā, kur satiekas Elizabetes un Brīvības ielas, darbosies Radisson Blu Pop-Up kafejnīca, kurā ikviens garāmgājējs būs aicināts nobaudīt svaigi grauzdētu kafiju un siltas maizītes pret paša izvēlētu ziedojumu Ziedot.lv projektam “Mazajām sirsniņām”.

Par tradīciju kļuvusī pop-up kafejnīca pie viesnīcas “Latvija” šogad būs atvērta jūnija otrajā nedēļā darbadienās no plkst. 8.00-13.00, piedāvājot ikvienam iegādāties vietējā grauzdētāja kafiju un siltas smalkmaizītes pret ziedojumu bērniem ar kustību traucējumiem. Ziedotāj-gribētāji varēs izvēlēties – ņemt vienreiz lietojamo kafijas krūzīti uz vietas vai nākt ar savu.

“Projektu “Mazajām sirsniņām” atbalstām jau vairākus gadus Atbildīga Biznesa mēneša ietvaros, kad cenšamies par labajiem darbiem runāt skaļāk, aicinot arī citus būt atbildīgiem ne tikai pret vietējo sabiedrību un apkārtējo vidi, bet arī sevi. Šogad esam patiesi priecīgi, ka uz kafijas pārdošanas aktivitāti mums ir pievienojies uzņēmums “Rocket Bean”, lai mēs visus ziedotājus varētu pacienāt ar Latvijas simtgadei īpaši veltītu kafiju,” stāsta Jānis Priede, atbildīga biznesa koordinātors viesnīcā Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel.

Atbildīga Biznesa aktivitāšu ietvaros jūnijā tīkla Radisson Hotel Group viesnīcas Rīgā finansiāli atbalsta arī SOS bērnu ciematus, rīko asins ziedošanas izbraukumus un organizē izklaidējošu pasākumu ģimenēm no projekta “Mazajām sirsniņām”.

 “Mazajām sirsniņām!” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv projekts, kas vāc līdzekļus bērniem, kurus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku – bērnu cerebrālā trieka, kas bieži kombinējas ar epilepsiju vai kāda citi reti sastopama iedzimta slimība vai dzīves laikā iegūta trauma, ar kuras sekām būs jāsadzīvo visu mūžu. Projekta ietvaros savāktie līdzekļi tiek ziedoti bērnu rehabilitācijai. Sīkāka informācija par projektu pieejama šeit: ziedot.lv.

Visi projekta laikā savāktie līdzekļi tiks ziedoti Ziedot.lv projektam “Mazajām Sirsniņām”. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.12.2025 - 22.12.2025 Andrejs Osokins | Klasiskie Ziemassvētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Saulgriežu vakarā, 21.decembrī restorāns AKUSTIKA aicina veldzēties izcilā pianista Andreja Osokina klavierspēles sajūtās un Ziemassvētku stāstā. | Skatīt vairāk
25 EUR
SUV ilgtermiņa noma un abonēšana! SIXT Latvija
Izvēlies SUV no SIXT+ un baudi brīvību katrā kilometrā! 🚙 Ilgtermiņa noma bez rūpēm - abonē jau šodien! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.12.2025 - 26.12.2025 Ziemassvētku vakariņas 24.–26. decembrī.  Pullman Riga Old Town
Tuvojoties svētkiem, Harper Woolf piedāvā 5 kārtu Ziemassvētku vakariņas 24.–26. decembrī. Rezervē: https://www.sevenrooms.com/events/harperwoolf | Skatīt vairāk
65 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.12.2025 - 20.12.2025 Ziemas saulgriežu vakarēšana Valmieras novada Tūrisma pārvalde
19. decembrī plkst. 18.00 Jērcēnmuižā uz ziemas saulgriežu vakarēšanu aicina Jērcēnu pagasta bibliotēka un folkloras kopa “Mežābele”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39369583sec.