Rīgas centrā atklāj jaunu atpūtas vietu

Aizvadītajā nedēļā - 2020. gada 16. jūlijā - atvēršanas svētkus un vārda dienu svinēja bārs "Liepa". Skanot "X Faktora" zvaigznes Reiņa Liepas mūzikai, ļaudis nesteidzīgi izbaudīja vienu no fantastiskajiem vasaras vakariem terasē augošās liepas paēnī.

Ar dubultsvētku svinībām tika iesvētīta jauna atpūtas vieta Rīgā - bārs "Liepa". Nebūs pārspīlēti teikt, ka bāra kolektīvam šī vieta jau kļuvusi par viņu mazo svētvietu. Savdabīgi kokteiļi, kas piestāv vasaras sezonai, sātīgs ēdiens un, protams, mājīgā terase lielās liepas paēnī ir bāra "Liepa" firmas zīme. Patiesībā, neko vairāk jau nemaz nevajag, lai cilvēki šeit justos omulīgi un atpūtušies. Vienkārši, bet rūpīgi - ar šādiem vārdiem varētu raksturot bāra dizainu un interjera noformējumu.  

Jūlijs jau no seniem laikiem ir bijis liepu mēnesis. 16. jūlijā savu vārda dienu svinēja Liepas. Liepa simbolizē dzīvības avotu, prieku, maigumu, mīlestību un gaumi. Dzīvīgums bāra "Liepa" pagalmā netrūka arī tā atklāšanas vakarā. Sākusies 18.00., ballīte turpinājās līdz pat valdības atļautajam laikam - pusnaktij un to ar savu klātbūtni pagodināja arī sabiedrībā pazīstami ļaudis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 11.11.2025 Patriotu nedēļa Motormuzejā Motormuzejs
Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus un visus apmeklētājus svinēt Latvijas valsts svētkus, piedaloties aizraujošās un izglītojošās aktivitātēs | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.11.2025 - 10.11.2025  GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.9801321sec.