«Nikos Travel»: Esam patiesi priecīgi, gandarīti un lepni

Ceļojumu aģentūra “Nikos Travel” savā Facebook lapā 25. janvārī publicējusi labu ziņu, un Travelnews.lv pievienojas sveicēju pulkam.

“Šī lietainā un pelēkā trešdiena iesākās ar lieliskām ziņām- "Riga Premium apartments" saņēma starptautisko apbalvojumu Traveller Review Avard. Šis apbalvojums ir svarīgs visiem uzņēmumiem, kuri strādā tūrisma un viesmīlības jomā. Esam patiesi priecīgi, gandarīti un lepni.

Pirmais viesis mūsu apartamentos ieradās 2022. gada 29. aprīlī, bet jau jūlijā un augustā apartamenti bija 100 % noslogoti. Priecājamies, ka tik īsā laika esam pamanīti un novērtēti. Šodien sagatavojām pirmo rāmīti diplomam no booking.com un pateicamies visiem viesiem, kuri, atbraucot uz Rīgu, par savu apmešanās vietu izvēlas "Riga Premium apartment". Uz tikšanos skaistajā Rīga un mūsu mājīgajos apartamentos! #travellerReviewAwards2023,” raksta “Nikos Travel”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.02.2026 - 28.02.2026 Zelta Mikrofons Ventspils TIC
Lai pilsētas viesiem šo notikumu būtu ērti apvienot ar atpūtu Ventspilī, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis piedāvājumu apkopojumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.02.2026 - 28.02.2026 ZELTA MIKROFONS 30 jubilejas ceremonija Ventspils TIC
Jau pavisam drīz 28.februārī plkst.16 Olimpiskajā centrā “Ventspils” norisināsies krāšņa un svinīga Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.02.2026 - 28.02.2026 Februāris zinātnes centrā VIZIUM Ventspils TIC
VIZIUM arī šomēnes aicina apmeklētājus iegrimt zinātnes pasaulē, izzinot interaktīvo ekspozīciju un piedaloties aizraujošās aktivitātēs visai | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.73612022sec.