Japāņu viesnīca māca savus klientus gatavot suši

Japānas galvaspilsētas Tokijas centrā atrodas viesnīca Peninsula, kura piedāvā saviem viesiem ne tikai brīnišķīgu skatu uz imperatora pili un komfortablu atpūtu, bet arī apmāca savus viesus japāņu tradicionālās ēdienkartes gatavošanas mākslā. Šie kursi pavisam īsā laikā ir guvuši lielu atsaucību ceļotāju vidū.

Ēdienu gatavošanas kursi notiek viesnīcas virtuvē, un tos vada divi vietējie pavāri, kuri ar iecietību uztver visas neveiksmes un klientu savdabīgos jautājumus.

Visi produkti, ko izmanto ēdienu pagatavošanā ir svaigi un ir rīta agrumā iepirkti Tokijas iecienītajā Tsukiji tirgū. Kursi sākas ar to, ka tiek mācīts, kā pareizi sagriezts zivju produktus suši pagatavošanai. Bez tam kursa dalībnieki tiek iepazīstināti ar maziem noslēpumiem, piemēram, kā panākt kalmāra mīkstumu un tas varētu cieši piekļauties rīsa masai.

Tāpat tiek pastāstīts kuras zivis var droši izmantot svaigā veidā, bet kuras obligāti ir jāapcep pirms to likšanas galdā. Interesanti ir uzzināt, kuras zivis pasniedz labāk ar mērci, bet kurām nepieciešama saldā mērce.

Pavāri iepazīstina arī ar jūras produktu sagatavošanu, un veidu kā ātrāk un vienkāršāk panākt suši formu. Protams, bez suši gatavošanas, kursu apmeklētāji saņem arī informāciju par daudzu sarežģītāku un savdabīgāku japāņu ēdienu sagatavošanu. Kursu noslēgums ir kopīgas pusdienas.

Japāņu ēdienu gatavošanas kursi notiek angļu valodā, un to izmaksas sasniedz vidēji 280 ASV dolārus vienai personai.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skaistākie Lietuvas dārzi- 14.06.2025 Nikos Travel
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.05.2025 - 30.06.2025 Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Wellton Riverside SPA Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.17118001sec.