Vai Latvijā varētu tikt atvērtas kaķu kafejnīcas, jautājam Latvijas, iespējams, labākajai pavārei [1]

Pasaulē arvien lielāku atsaucību iemanto kaķu kafejnīcas, kur iespējams gan baudīt maltīti, gan atpūsties kopā ar mīlīgajiem un, iespējams, pārāk pašpārliecinātajiem dzīvniekiem, kā tas tiek uzskatīts. Vienās kafejnīcās ar kaķiem iespējams rotaļāties, otrās baudīt to murrāšanu un relaksēties, trešajās pat izvēlēties kādu no murrātājiem sev par mājdzīvnieku, jo šie kaķi nākuši no dzīvnieku patversmēm. Ja pastāv bažas par kaķu tīrību un veselības stāvokli, tad šīs kafejnīcas informē, ka šos mājdzīvniekus regulāri uzrauga veterinārārsti.

Tuvākās kaķu kafejnīcas atradīsiet Sanktpēterburgā un Budapeštā. Tomēr Latvijā nav iespējams atrast kafejnīcu, kas piesaistītu apmeklētājus tieši ar mīlīgajiem murrātājiem. Vai tuvākajā laikā arī Latvijā varētu parādīties šāda kafejnīca, jautājām Pavāru kluba valdes priekšsēdētājai un raidījuma "Mūsdienu Latvijas garša" dalībniecei Svetlanai Riškovai.

"Jāatzīst, ka par šādām kafejnīcām neesmu dzirdējusi. Grūti pateikt, vai pie mums kas tāds būtu iespējams, jo cilvēki paliek arvien alerģiskāki. Esmu novērojusi, ka cilvēki no Skandināvijas valstīm ir īpaši uzņēmīgi pret dažādām alerģijām, kas, iespējams, neradītu labvēlīgu vidi, lai šāda kafejnīca tiktu atvērta Rīgā vai kādā no citām Latvijas pilsētām. Iespējams, dienvidu zemju iedzīvotāji nav tik uzņēmīgi pret dažādām slimībām, arī alerģijām, tādēļ arī tur šādu kafejnīcu pastāvēšana būtu iespējamāka."

Vai Tu, Travelnews.lv lasītāj, apmeklētu šādu kafejnīcu?

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Gaida 10/23/2013 11:08 Svetlana Riškova ir nevis iespējams labākā, bet pavisam noteikti labākā. Un otrajā vietā viņa palika tikai tāpēc, ka ir sieviete. Bez tam vērtētājos spilgti izpaudās nacionālās, ne profesionālās prioritātes.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Saulgriežu STIRNU BUKS Tukuma TIC
Abavas senlejas dabas parkā, sprigani un lecīgi kopā izbaudītu šī gada visgarāko dienu, bet novakarē kopīgu veiktu Uguns aizdegšanas rituālu. | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.38684106sec.