Avalon šefpavāre par pirmajām pavasara dāvanām, kas iekļautas restorāna ēdienkartē


Pavasarim arvien vairāk ienākot mūsu sirdīs un domās, pavasari ienesam arī uzturā. Ko šajā pavasarī ir sarūpējis Rīgas viesnīcas Avalon restorāns, jautājām restorāna šefpavārei Dacei Gribustei.

"Aprīlī viesiem piedāvāsim tematisko zaķskābeņu ēdienkarti. Varēs baudīt sparģeļu, zaķskābeņu krēmzupu, krāsnī ceptu Baltijas jūras siļķīti ar zaķskābeņu mērcīti un rabarberu - zaķskābeņu sorbertu. Savukārt no 5. līdz 11. maijam piedalīsimies Live Riga organizētajā Rīgas restorānu nedēļā, kuras laikā gardēži varēs trīs ēdienus nobaudīt vien par 15 eiro," informē šefpavāre Dace Gribuste.

Dace uzsver, ka pavasarī ir nepieciešams organismu palutināt ar vērtīgām uzturvielām. Tādēļ īpaši tiek piedomāts par uzturvielām bagātu produktu izmantošanu ēdienu pagatavošanā. "No jaunās pavasara ražas jau izmantojam pirmos pavasara spinātiņus, redīsus un lociņus. Zaļumus audzējam arī paši, bet labprāt uzticamies arī sadarbības partneriem, kuri restorānam piegādā ekoloģiskās saimniecībās augušas garšvielas un zaļumus. Tāpat pavasara ēdienkartē esam iekļāvuši arī kazas sieru, kas ar savām īpašībām spēj bagātināt cilvēka organismu ar vitamīniem, olbaltumvielām, dzelzi, kalciju. Svarīgi, ka tas nesatur daudz kalorijas, kas īpaši ir svarīgi tuvojoties vasaras sezonai."

Tā kā pludmales sezona vairs nav aiz kalniem, šefpavāre iesaka dažus ēdienus no restorāna ēdienkartes, kas vienlaicīgi gan remdēs izsalkumu, gan attīrīs organismu. "Baudiet tunča tartaru ar jūras kāpostiem un paipaloliņu, spinātu salātus ar kazas sieru un lazdu riekstiem vai zandarta fileju ar topinambūru biezeni un brokoļu asniņiem."

Dace saka, ka viņai pavasarī īpašs prieks ir par katru izdīgušu zaļumiņu, svaigajām kļavu un bērzu sulām un kur nu vēl garšīgais rabarberu laiks... "Lai pirmie pavasara ziedi, maigie saules stari un marta vējš atnes garšīgu ideju piepildījumu," sarunas nobeigumā Travelnews.lv lasītājiem vēl šefpavāre.


Vairāk informācijas interneta vietnē www.hotelavalon.eu

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Latvija
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.36367393sec.