AirBaltic uzsāks reisu Rīga – Madride

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017.gada 26.maijā uzsāks lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Madridi. Jaunais maršruts piedāvās aizraujošu galamērķi ceļotājiem no Baltijas valstīm, kā arī ērtus savienojumus starp abām pilsētām un tālāk uz galamērķiem Baltijas jūras reģionā, Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

airBaltic maršrutu tīklu pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss): „Mūsu pirmā CS300 lidmašīna jau ir pievienojusies airBaltic flotei. Mēs esam priecīgi pievienot Rīga – Madride airBaltic maršrutu kartei un izmantot jauno lidmašīnu. Jaunais savienojums starp Latvijas un Spānijas galvaspilsētām piedāvās jaunas iespējas gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem.”

Rīga – Madride (Spānija)    3 reisi nedēļā    2017.gada 26.maijā    75 eiro    135 eiro    499 eiro

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic no Rīgas uz Madridi lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar Boeing 737 un jauno Bombardier CS300 lidmašīnu. Lidojums ilgs četras stundas un piecas minūtes. Vienvirziena biļetes biļetes cena ir, sākot no 75 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Kaļķu vārti
,


Biznesa augstskola Turība
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.69690681sec.