Emirates dažos lidojumos aizliedz pulverveidīgus izstrādājums

Emirates Airlines paziņojuši, ka kopš jūlija sākuma, atsevišķiem lidojumiem, ieviesuši jaunus ierobežojumus rokas bagāžai. Turpmāk pasažieriem, kas lidos uz vai no Austrāliju, Jaunzēlandi vai Amerikas Savienotajām Valstīm, būs jāmet ārā visi pulverveidīgie izstrādājumi, kuru smagums pārsniegs 350 gramus.

Ierobežojumam ir izņēmums - bērnu ēdieni, medikamenti ar receptēm, kafija, kā arī kremētas cilvēku mirstīgās atliekas, taču pārējie pulverveidīgie izstrādājumi netiks ielaisti rokas bagāžā.

Šādu lēmumu Emirates pieņēmuši saistībā ar jaunām direktīvām no trim valstu drošības iestādēm.

Izmaiņas eksperti jau paredzēja un paredzams, ka arī citas lidsabiedrības drīzumā pievienosies aizliegumam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Noaud Latvijas lenti! Ventspils TIC
Līdz 15. novembrim Amatu mājā ikviens tiek aicināts piedalīties aušanas akcijā “Noaud savu Latvijas lenti”. Darba dienās Ot., Tr., Ce., Pk. 11.00 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.10.2025 - 09.11.2025 Restorānu nedēļas piedāvājums Hercogā Hercogs Mārupe
Aicinām nobaudīt 3 kārtu maltīti ar šefpavāra komplimentu pa 35 Eur! | Skatīt vairāk
35 EUR
Svētki - tie ir jāsvin! Estravel Latvia
Ziemassvētki un Jaunais gads nav aiz kalniem! Kā tos svinēsie? Piedāvājumi - pēdējās vietas, jo visi vēlas svētkus pavadīt īpaši! | Skatīt vairāk
no 135 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33135915sec.