«Finnair» un Helsinku lidosta izveidojuši īsfilmu

Šogad Somijas nacionālā lidsabiedrība "Finnair" un Helsinku lidosta atzīmē jau 35 gadu jubileju kopš caur Helsinkiem tiek savienotas divas pasaules daļas - Austrumi un Rietumi.

Par godu šim notikumam, lidsabiedrība un lidosta apvienojuši spēkus, izveidojot pasaulē pirmo filmu, kura radīta, sadarbojoties lidostai un aviokompānijai. Īsfilma "Austrumu un Rietumu puses stāsts" vēstī par svarīgām tikšanās reizēm, kas notiek, kad cilvēki ceļo.

Filma seko slavenai rakstniecei, kurai nepieciešama personīgā brīvība laikā, kad visa pasaule vēlas to redzēt starmešu gaismās. Sižets attīstās trijos dažādos kontinentos, sākoties Amerikas Savienotajās Valstīs, turpinoties Korejā, bet beidzoties Eiropā - Somijā. Filmai ir divi režisori, kā var noprast no tās nosaukuma - Jangs-Voks Paiks jeb "Vūkijs" no Korejas un Johans Štorms no Zviedrijas. Abi režisori dod savu perspektīvu vienam un tam pašam stāstam no divām iesaistītajām pusēm. Galvenās lomas filmā atvēlētas Annei Bergštedtai ("Pagrīdes Impērija", "Melnais Gulbis") un Džei Hūnam.

Īsfilmas pirmizrāde notika īpašā ceremonijā Helsinku lidostā, kur kāds lidostas angārs uz vienu vakaru tika pārveidots par kinoteātri!

Tomēr jums ir iespēja šo filmu noskatīties savās mājās!


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Luksus Donavas kruīzi ar atlaidi līdz 25% Estravel Latvia
Baudiet Luksu Eiropas upju kruīzā - komfortablas kajītes, izsmalcinārts ēdināšanas piedāvājums, dzērieni, ekskursijas krastā, izklaides programma uz | Skatīt vairāk
no 2394 EUR
 Bebrenes dzirnavas TAKA
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Zelta rudens Augšdaugavas novadā ir klāt Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kad koki uzvelk savus krāšņākos tērpus un zeme smaržo pēc lapām, Augšdaugavas novads aicina Tevi izbaudīt rudens burvību gleznainās dabas takās! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.10.2025 - 09.11.2025 Kopas "Vilkači" koncerts Līvānu TIC
Kopa “Vilkači” ir atpazīstama ar savu unikālo spēju apvienot seno karavīru garu, latviešu tautas mantojumu un spēcīgu muzikālo izpildījumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46982193sec.