Piloti cīnās ar stipru vēju un sēdina lidmašīnu, neko neredzot (video)

Pilotu amats pavisam noteikti ir viens no tiem, ko ir vērts apbrīnot. Vadīt transportlīdzekli augstu gaisā noteikti nav gluži tas pats, kas braukt ar velosipēdu. Protams, pie izcilības šajā sfērā noved liela pieredze un praktiskās zināšanas, un tomēr – situācijas, ar kādām bieži jātiek galā pilotiem, ir neapskaužamas. Ja sevi pieskaitāt pie nervozo lidotāju tipa, tad video labāk neskatāties.

Varonīgi piloti novembra sākumā kādā lidojumā tikuši galā ar apbrīnojamu mieru. Lidmašīna Boeing 737-800 tuvojās savam galamērķim Palma de Maljorkā, bet laikapstākļi aiz loga ne tuvu nebija tie iepriecinošākie. Vēja ātrums nolaišanās brīdī bija ap 40 metriem sekundē, un vējam pievienojās arī pamatīgs pērkons un lietus.

Vējstikla tīrītāji strādāja milzīgā ātrumā un pilotu acīm pavērās pilnīga necaurredzamība – viss bija balts. Protams, ka tehnika šādās situācijās palīdz veikt veiksmīgu nosēšanos, bet līdz pat brīdim, kad lidmašīna pietuvojās zemei, pa logu bija redzams…nekas!

Iespaidīgajam video Youtube.com kanālā ir vairāk kā 177 134 skatījumi un pilotiem veltīti apbrīnas pilni "Bravo!" saucieni. Noskaties video arī Tu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.05.2025 - 31.05.2025 Grieķijas zaļā pērle Jāņu brīvdienās Latvia Tours
Maz zināma, bet neaizmirstama Grieķijas pērle – zaļā, kalnainā Samosa – aicina Tevi aizbēgt no ikdienas un piedzīvot patiesi citādu Grieķiju! | Skatīt vairāk
no 1649 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.05.2025 - 01.06.2025 Sezonas atklāšanas zaļumballe estrādē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
31.maijā plkst.21.00 aicinām uz vasaras sezonas atklāšanas zaļumballi Valmieras estrādē! Uzstāsies Žoržs Siksna, grupa "Galaktika" un grupa | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 02.06.2025 Luxury Coach Rental OsaBus
A new 2024 coach with 56+1+1 seats is available for trips across the Baltics and Europe. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.91162992sec.