Pilota pazaudētās pases dēļ 11 stundas kavējas lidmašīnas reiss

Visai nelāga diena izvērsusies Dienvidkorejas budžeta lidsabiedrības T'way Air pilotam un visiem pasažieriem, kuriem pilota vadībā bija paredzēts nokļūt no Vjetnamas Ho Či Min lidostas uz Inčonu Dienvidkorejas ziemeļrietumos.

Lidmašīnai bija paredzēts izlidot 2019. gada 13. septembra vakarā 22:35 pēc vietējā laika, bet lidojums tika pārcelts uz nākamās dienas plkst. 9:40, ziņo The Korea Times.

Lidsabiedrības T'way Air amatpersona pastāstījusi, ka lidojums aizkavējies, jo… pilots pazaudējis pasi, līdz ar to viņa piekļuve lidostai Ho Či Minh pilsētā bijusi ierobežota. Arī pilotiem, tāpat kā pasažieriem, pirms lidojuma parasti jāveic drošības pārbaudes, un ir vajadzīgi tādi identifikācijas dokumenti kā pase.

Amatpersona piebilda, ka lidsabiedrība izmitinājusi pasažierus viesnīcā un pasažieriem pirms lidojuma pasniegtas arī brokastis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
30% Īsie Premium upju kruīzi Eiropā CRUISEcentre
viss iekļauts ēdināšanas pakalpojumi un dzērieni, norādītās ekskursijas, izklaide uz kuģa // 3-4 naktis | Skatīt vairāk
no 450 EUR
Egļukalna meža taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”. | Skatīt vairāk
Aija Andrejeva | Tagadne  Līvānu TIC
Dziedātāja Aija Andrejeva aicina savus klausītājus uz īpašu koncertsēriju “Tagadne”, ar kuru viņa atzīmē 20 gadu jubileju uz skatuves. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.02.2026 - 24.02.2026 Iela, Kur Dzīvo Vēsture Rēzeknes pilsētas TIC
847 metri arhitektūras, stāstu un rozes zīmē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11892509sec.