airBaltic uz laiku samazina sēdvietu skaitu lidmašīnās vēl par 30%

Ņemot vērā koronavīrusa krīzes attīstību pasaulē un tās radīto ietekmi uz Latvijas lidsabiedrības airBaltic maršrutu tīklu, uzņēmums pieņēmis lēmumu uz laiku no 2020. gada 29. marta līdz 31. maijam samazināt sēdvietu skaitu lidmašīnās vēl par 30% un aktīvo floti līdz 22 lidmašīnām.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Šī airBaltic ir koronavīrusa krīzes 18. diena. Mūsu darbinieku un sabiedrības veselība, kā arī drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. Situācija mainās ļoti strauji un mēs esam spiesti pieņemt smagus, taču nepieciešamus lēmumus. Pagaidām esam samazinājuši sēdvietu skaitu lidmašīnās un atcēluši lidojumus, kā arī diemžēl mums uz laiku ir jāsamazina mūsu komanda, jo darbības apmēri būtiski sarūk. Šīs ir pagaidu darbības krīzes laikā, un mums ir jābūt gataviem atgriezties uz izaugsmes ceļa, kad situācija uzlabosies."

Laikā no 2020. gada 29. marta līdz 31. maijam airBaltic ir pieņēmusi lēmumu atcelt vēl vairāk nekā 2 000 papildu lidojumus. Lai lidsabiedrības klientu apkalpošanas nodaļa spētu apkalpot visus pasažierus, kurus ietekmējušas šīs izmaiņas, atcelšana tiks veikta nākamās nedēļas laikā.

Šobrīd, ņemot vērā maršruta tīkla pielāgošanu, airBaltic ir spiesta uz laiku samazināt strādājošo, jo sevišķi lidojumu apkalpes, skaitu par līdz pat 400 cilvēkiem. Lidsabiedrība centīsies rast brīvprātīgus risinājumus, nepagarinās pārbaudes laiku, piedāvās bezalgas atvaļinājumus un īstenos darba uzteikšanu.

airBaltic ir detalizēti izstrādāts krīzes plāns dažādām ekonomiska un operacionāla rakstura krīzēm. Kopš 28. februāra uzņēmumā izveidota C19AG darba grupa, kas regulāri izvērtē aktuālāko informāciju un pieņem attiecīgos lēmumus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas tūrisma informācijas tirgus 2026 Ventspils TIC
Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9 | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.03.2026 - 31.03.2026 Izgaršo jau iecienītās un jaunās garšas. LIDO Atpūtas centrs
Pasūti ar piegādi uz mājām vai tiekamies LIDO restorānos. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 31.03.2026 Latgales garšu mēnesis - IGGI bārs Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.496171sec.