airBaltic izziņo speciālus reisus no Londonas un Frankfurtes

Pēc Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas atļauju Latvijas lidsabiedrība airBaltic izpildīs papildu īpašos reisus no Londonas un Frankfurtes uz Rīgu, kā arī atpakaļ.

Ar šiem reisiem būs iespējams atceļot līdz 140 pasažieriem.

Rīga – Londona 27.03.2020 plkst. 8.00** un plkst. 9.00 (cena 205 EUR)

Londona – Rīga 27.03.2020 plkst. 10.25** un plkst. 11.55 (cena 205 EUR)

Rīga – Frankfurte 27.03.2020 plkst. 13.50 un 30.03.2020** 13.20** (cena 190 EUR)

Frankfurte – Rīga 27.03.2020 plkst. 16.15 un 30.03.2020** plkst. 16.15** (cena 190 EUR)

*Cena, ieskaitot vienu reģistrētu bagāžu, kā arī vienu rokas bagāžu vienību.

**Papildus iepriekš izsludinātajiem reisiem

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pilsoņi, kā arī šo valstu pastāvīgie iedzīvotāji, kuri vēlas atgriezties, tiek aicināti rezervēt biļetes šiem lidojumiem, zvanot uz airBaltic zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. airBaltic lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju.

Ja vēlaties ceļot no Rīgas, jums jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar airBaltic, konsultējaties ar atbildīgajām iestādēm par jūsu tiesībām ceļot.

airBaltic aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas Rīga E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gadatirgi un svētku tirgi Ventspils tirgū  Ventspils TIC
Ieplāno atmeklēt, kādu no Ventspils gadatirgiem 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Baroka mūzikas koncerts Rundāles pilī Bauskas TIC
15. februārī plkst. 18.00 Rundāles pils muzeja Baltajā zālē izskanēs pirmais koncerts ciklā “Sarunas ar mūziku” – “Pazīstamais un | Skatīt vairāk
Liepājas Simfoniskais orķestris Liepājas reģiona TIB
14. februārī pulksten 18.00 igauņu diriģenta Risto Josta vadībā Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos Bēlas Bartoka Koncertu orķestrim. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.00106502sec.