«Finnair» atsāk lidojumus uz Šanhaju

Lidsabiedrība "Finnair" ir saņēmusis atļauju no Ķīnas atbildīgajām iestādēm un atsākusi iknedēļas lidojumus starp Helsinkiem un Šanhaju.

Lidojumi no 2020. gada 23. jūlija tiek veikti ar lidmašīnu Airbus A350.

Somija ir atvērusi savas robežas tiem iebraucējiem no Ķīnas, kuru ierašanās ir saistīta ar darbu, tomēr vienkārša ieceļošana Somijā pagaidām ir ierobežota, jo Eiropas Savienība atvērusi ārējās robežas tikai 12 trešo valstu pilsoņiem (ar valstīm vari iepazīties šajā rakstā).

Šobrīd Finnair no Helsinkiem piedāvā savienojumus ar 24 galamērķiem Eiropā.

Lai nodrošinātu klientu un apkalpes locekļu veselības aizsardzību un drošību, "Finnair" ir ieviesis vairākus pastiprinātas higiēnas pasākumus, lai "Finnair" klienti un darbinieki jūtas maksimāli droši gan lidostā, gan arī lidmašīnā".

Jaunā kārtība paredz, ka, lidojot ar "Finnair", pasažieriem ir jāvalkā sejas maska (visiem klientiem ir ieteikts ņemt līdzi savu masku). Arī "Finnair" darbinieki, kas strādā ar klientu apkalpošanu Helsinku lidostā, kā arī salona apkalpe vismaz līdz 31. augustam valkās sejas maskas.

"Finnair" lidmašīnu tīrīšana tiek pastiprināti uzraudzīta, īpašu uzmanību pievēršot koplietošanas virsmām un priekšmetiem.

"Finnair" aktālos lidojumu atjauninājumus un jaunāko informāciju var atrast lidsabiedrības mājaslapā Finnair.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rodas sala - pagarini vasaru Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 559 EUR
VW Amarok Pilna Servisa Līzings Europcar
Izvēlies jauno Amarok Pilna Servisa Līzingā un iegūsti uzticamu partneri, kas pielāgojas jebkurai situācijai. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.08.2025 - 13.09.2025 Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR
Dabas parks “Medumu ezeraine” TAKA
Dabas parks atrodas Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. Tas dibināts 1977. gadā kā kompleksais dabas liegums. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67758918sec.