Šonedēļ no Rīgas var aizlidot uz 25 galamērķiem

Šonedēļ, proti, sākot ar 25. janvāri, no starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 25 galamērķiem, Travelnews.lv pavēstīja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Kulakova.

Šīs nedēļas jaunumi – Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” atsāk lidojumus uz Kipru, Itālijas galvaspilsētu Romu un Šveices pilsētu Ženēvu.

Kopumā šonedēļ var aizlidot uz 25 galamērķiem, un lidojumus no Rīgas nodrošina četras lidsabiedrības “airBaltic”, “Ryanair”, “Finnair” un “Lufthansa”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lieldienu brīvdienas Ventspilī! Ventspils TIC
Aicinām gan lielus, gan mazus svinēt Lieldienas Ventspilī. Uzzini par pasākumiem un aktivitātēm. | Skatīt vairāk
Latvija
koncerts “Meitenes kā zvaigznes” Salaspilī Salaspils novada TIC
26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”. | Skatīt vairāk
Lieldienu programma Jūrmalā Jūrmalas TIC
Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei. | Skatīt vairāk
DIENVIDKURZEMES LIELĀ RIPINĀŠANĀS Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Pievienojies īstam Lieldienu piedzīvojumam, kur tevi sagaidīs tūrisma rallijs, Lieldienu aktivitātes pa visu Dienvidkurzemi | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41645694sec.