Šonedēļ no Tallinas var aizlidot uz 12 galamērķiem

Šonedēļ, proti, no 22. februāra, no Tallinas lidostas var aizlidot uz deviņiem galamērķiem ar regulārajiem reisiem, kā arī tiek nodrošināti lidojumi uz trim galamērķiem ar līgumreisiem, liecina Tallinas lidostas informācija.

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” nodrošina lidojumus uz Amsterdamu, Londonu, Oslo, Rīgu un Stokholmu, “Lufthansa” ved uz Frankfurti, “Finnair” – uz Helsinkiem, “Belavia” – uz Minsku, SAS – uz Stokholmu un LOT uz Varšavu.

Tāpat šonedēļ lidojuma plānā ir iekļauti līgumreisi uz Ēģiptes kūrortiem Šarmelšeihu un Hurgadu, kā arī uz Spānijai piederošo Kanāriju salu Grankanāriju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu | Skatīt vairāk
Izveidots Augšdaugavas novada ceļvedis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi ar karti. | Skatīt vairāk
Ziemas piedzīvojums Jiveskilā un Jāmsā Estravel Latvia
Līdz 30.04. // 7 naktis Somijā // no Tamperes, ar atpūtas programmu // ģimenēm un draugiem | Skatīt vairāk
no 699 EUR
Lielbornes pastaigu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.68604112sec.