«Lufthansa» meitas uzņēmums īrēs 2 lidmašīnas no «airBaltic»

Vācijas lidsabiedrības «Lufthansa» meitas lidsabiedrība «Eurowings», kas ir zemo izmaksu aviokompānija, īrē no Latvijas nacionālās lidsabiedrības «airBaltic» divas lidmašīnas «Airbus A220». Abas lidmašīnas jau tagad lido no Štutgartes lidostas.

Vācijas zemo izmaksu lidsabiedrība «Eurowings» gatavojas straujam pasažieru pieaugumam nākošajā gadā, tāpēc meklē Wet-Lease partnerus (citu lidsabiedrību lidmašīnas ar visu apkalpi).

Lidsabiedrības «airBaltic» rīcībā šobrīd ir 32 jaunās lidmašīnas A220-300, kur katrā lidmašīnā ir 145 sēdvietas. Lidsabiedrība kopumā pasūtījusi 50 Airbus A220-300 lidmašīnas, bet saglabā iespēju iegādāties vēl 30 šī tipa lidaparātus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Velokruīzs Dalmācijas dienvidos Estravel Latvia
7 naktis uz klāja izvēlētajā kajītē, puspansija, izstrādāts maršruts // Splita - Brača - Hvara - Pelješaca - Mljeta - Korčul - Šolta - Splita | Skatīt vairāk
no 700 EUR
Outlet ciemata veikalos pavasara kolekcija ViaJurmala
Košas kolekcijas par outlet cenām, tātad ar –30% atlaidi! | Skatīt vairāk
Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas Estravel Latvia
Iekšējais lidojums no Kopenhāgenas saskaņā ar maršrutu, izmitināšana uz 7 naktīm, brokastis, 1 vakariņas | Skatīt vairāk
no 2450 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18343902sec.