Krievijas tūrisma portāls: Krievija atjauno aviosatiksmi ar 52 valstīm

Krievijas ceļojumu vietne Travelask.ru vēsta, ka ar 2022. gada 9. aprīli no Krievijas būs iespējams aizlidot gan ar regulārajiem, gan ar čarterreisiem uz 52 valstīm.

Šīs valstis ir: Alžīrija, Argentīna, Afganistāna, Bahreina, Bosnija un Hercegovina, Botsvana, Brazīlija, Venecuēla, Vjetnama, Honkonga, Ēģipte, Zimbabve, Izraēla, Indija, Indonēzija, Irāka, Kenija, Ķīna, Ziemeļkoreja, Kostarika, Kuveita, Libāna, Lesoto, Maurīcijas, Madagaskara, Malaizija, Maldivas, Maroka, Mozambika, Moldova, Mongolija, Mjanma, Namībija, Tunisija, Urugvaja, Fidži, Filipīnas, Šrilanka, Etiopija, Dienvidāfrikas Republika, Jamaika.

Protams, šajā vēstījumā no Travelask.ru puses ne viena vārda par sankcijām un karu Ukrainā – šāds saraksts publicēts ar domu, ka minētajās valstīs ir atcelti Covid-19 ierobežojumi, un tur var doties no Krievijas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzdāvini sev Ziemassvētku brīnumu Ventspils TIC
Līdz pat 31. decembrim Ventspilī iespējams doties mūzikas un gaismu pilnā 20 minūšu piedzīvojumā pa svētku rotā tērpto pilsētu ar Ziemassvētku | Skatīt vairāk
VINOTĒKA LA TENUTA ITALIANA CANTINA Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
CANTINA – Silene Resort&SPA vīna studija, kurā patstāvīgi tiek papildināts bagātīgs itāļu vīnu klāsts, kas pārsteigs īstus vīna cienītājus ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15127516sec.