«airBaltic» 150 darbiniekiem piedāvā angļu un latviešu valodas kursus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic nesen sākusi jaunu projektu, kurā esošie un potenciālie uzņēmuma darbinieki var uzlabot savas angļu vai latviešu valodas zināšanas. Šīs nodarbības palīdzēs uzlabot esošās angļu valodas prasmes, kā arī ārvalstu darbiniekiem apgūt pamata latviešu valodas zināšanas.

airBaltic viceprezidente personālvadības jautājumos Alīna Roščina norāda: “Līdz šim šai programmai jau pievienojušies vairāk nekā 150 darbinieki, kas apliecina, ka darba vietā, kā arī starp mūsu kandidātiem, ir ievērojams pieprasījums pēc šādām nodarbībām. Aviācijas nozarei ir kopīga valoda visā pasaulē, un, piedāvājot angļu valodas nodarbības mūsu jaunajiem darbiniekiem, mēs integrējam daudzveidīgākas sabiedrības grupas aviācijas nozares darba tirgū, kurā tiek nodrošinātas labi apmaksātas un augsti kvalificētas profesijas. airBaltic ir daudzveidīgs uzņēmums, kurā strādā gandrīz 30 dažādu tautību darbinieki, un valoda palīdz viņiem satuvināties iekļaujošā vidē.”

Šīs nodarbības palīdzēs uzņēmuma darbiniekiem uzlabot savu produktivitāti un efektivitāti savā ikdienas darbā. Tajā pat laikā latviešu valodas kursi ārvalstu darbiniekiem palīdz vairāk iepazīt Latviju un tās kultūru, kā arī uzlabot komunikācijas prasmes ar uzņēmuma apkalpotajiem pasažieriem.

Šobrīd lidsabiedrība nodarbina kopumā gandrīz 1 800 darbiniekus. airBaltic turpina aktīvu personāla atlasi un šobrīd ir vairāk nekā 40 brīvu vakanču. Lai iegūtu papildu informāciju par darba iespējām airBaltic, apmeklējiet vietni http://careers.airbaltic.com.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 24.05.2025 Grupas "Jumprava" koncerts Ozolājos Tukuma TIC
Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Muzikāls vakars ar Lauri Valteru Tukuma TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.05.2025 - 24.05.2025 Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure Tukuma TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem! | Skatīt vairāk
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51596713sec.