Liekā svara dēļ tūriste piedzīvo nepatīkamus brīžus lidmašīnā

Kāda britu tūriste, kura sirgst ar aptaukošanos, vērsusies ar pretenziju, ka guvusi morālo traumu, jo publiski, visu pasažieru priekšā esot pazemota, kad apkalpes loceklis viņu pārsēdinājis citā sēdvietā.

Tūriste lidojusi mājup no atpūtas Grieķijā ar “EasyJet” lidmašīnu. Viņai bija paredzēta vieta pie avārijas izejas, taču apkalpes loceklis licis viņai pārsēsties citur, kā argumentu minot faktu, ka pie avārijas izejas nedrīkst sēdēt cilvēki, kuriem nepieciešams drošības siksnas pagarinājums. Šāda reakcija dāmu ļoti aizvainojusi.

Viņa norādījusi, ka nemaz neesot nepieciešamība pēc drošības jostas pagarinājuma – viņai derot arī standarta josta. Bet šī situācija viņu ļoti sadusmojusi – esot viņai problēmas ar lieko svaru, taču ne jau tik lielas.

“EasyJet” pārstāvji, komentējot šo situāciju, norādīja, ka klientu drošība ir lidsabiedrības augstākā prioritāte. Pārstāvji gan pauda nožēlu, ka apkalpes loceklis šo informāciju nav pasniedzis delikātākā veidā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.07.2025 - 19.07.2025 Cēsis svin 819! Cēsu TIC
Šī gada Latvijas kultūras galvaspilsētas godā, Cēsis uzmirdzēs kā zvaigzne, aicinot to darīt arī tās iedzīvotājiem un viesiem, svinot Cēsu 819. | Skatīt vairāk
Labākā naktsmītne Zemgalē ar plašu vērienu Atpūtas komplekss “Miķelis”
«Zemgales Tūrisma gada balvas 2024» balvas ieguvējs naktsmītņu kategorijā nominācijā «Zemgales Zelta spilvens» 2024 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.07.2025 - 22.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2025 - 20.07.2025 Mājas kafejnīcu dienas Augšdaugavas novadā TAKA
No 19. līdz 20. jūlijam ikvienam interesantam būs lieliska iespēja doties garšu ceļojumā Augšdaugavas novadā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.55253911sec.