«Lufthansa» piloti atkal dodas streikā; skarti arī pasažieri no Rīgas

Vācijas lidsabiedrības “Lufthansa” piloti 2022. gada 2. septembrī rīkos streiku, jo sarunas ar kompānijas vadību par algas palielināšanu nav vainagojušās panākumiem, par to 1. septembrī paziņoja arodbiedrība “Cockpit”.

Streiks sāksies uzreiz pēc pusnakts un noslēgsies plkst. 23.59. Lidsabiedrība pziņojusi, ka tiks ietekmēti gandrīz visi reisi no Minhhenes un Frankfurtes - kopā ar 800 lidojumu. Tas nozīmē, ka streika dēļ cietīs apmēram 130 tūkstošus pasažieru.

Starp cietējiem būs arī pasažieri, kuri plānoja 2. septembrī lidot no Rīgas uz Frankfurti un no Frankfurtes uz Rīgu. Visi šie reisi ir atcelti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.05.2025 - 24.05.2025 Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” šogad norisināsies 23. maijā 10.00 sporta un kultūrvietā KVARC. Šī gada fokuss – eksports. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 25.05.2025 Latvijas tirgotāju dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2025. gada 23. un 24. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušās ’’Latvijas tirgotāju dienas’’. | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50964403sec.