Lidosta «Rīga» pievienojas IATA dzimumu līdztiesības iniciatīvai

Lidosta “Rīga” 8. novembrī pievienojusies Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) dzimumu līdztiesības iniciatīvai “25by2025”, kas paredz līdz 2025. gadam palielināt sieviešu pārstāvniecību augstākā līmeņa amatos aviācijas nozarē par 25 %. Apņemšanos lidostas vārdā šodien IATA konferencē “Wings of Change” Stambulā parakstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

“Parakstot IATA dzimumu līdztiesības apņemšanos, mēs vēlreiz apliecinām, ka atvērtība dažādībai, dažādiem uzskatiem, cieņpilnai un profesionālai sadarbībai ir viena no lidostas “Rīga” pamatvērtībām. Esam kopā ar starptautisko aviācijas sabiedrību, lai veicinātu dzimumu līdztiesību nozarē, jo uzskatām, ka labs darba devējs ir tas, kurš darbiniekos saskata un novērtē cilvēku un profesionāli, nevis viņa dzimumu vai vecumu,’’ skaidro Laila Odiņa.

Aviācijas nozarē vēsturiski, ņemot vērā augsto tehnisko profesiju skaitu un tādu profesiju skaitu, kur ir prasības pēc augstas fiziskās izturības, veidojies lielāks vīriešu īpatsvars. Tomēr trešā daļa visu lidostas “Rīga” nodarbināto ir sievietes, savukārt valdes, direktoru, direktoru vietnieku amatos uzņēmumā pašlaik strādā 38 % sieviešu.

IATA brīvprātīgā dzimumu līdztiesības iniciatīva “25by2025” tika ieviesta, lai vairotu izpratni par nepieciešamību uzlabot sieviešu pārstāvniecību aviācijas nozarē un radītu iespējas ikviena talanta attīstībai neatkarīgi no dzimuma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.08.2025 - 14.09.2025 Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē  Tukuma TIC
Šogad no 13. līdz 14.septembrim viesmīlībā 4 vietējos galamērķos dalīsies un viesus cienās 24 saimnieki. | Skatīt vairāk
Latvija
Digitālo risinājumu atklāšanas pasākums Bauskas TIC
Pasākuma programma ir plaša, sākot no plkst. 9.00 rītā līdz pat pēcpusdienai plkst. 16.00. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.09.2025 - 12.09.2025 Sajūti īstu mežu un sēnes pie Lubāna! Madonas TIC
Lielāko Lubāna mitrāja teritoriju, aptuveni 41 %, aizņem meži. Daļa no tiem - priežu sili, kuros ir bagātīga meža dzīve. Piesakies un sajūti, T. | Skatīt vairāk
Kopā ar klasi uz Ventspili! Ventspils TIC
Olimpiskā centra “Ventspils” atpūtas objektos - Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā, Ledus hallē un viesnīcā tiek piedāvātas īpašas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55596709sec.