Tik tālu esam: «Ryanair» piedāvā biļetes apmaksāt pa daļām

Lidsabiedrība “Ryanair” ir ieviesusi nomaksas sistēmu biļešu iegādei programmā Family Plus, vēsta portāls Baltic-ireland.ie, atsaucoties uz lidsabiedrības “Ryanair” informāciju.

Portāls skaidro, ka klienti turpmāk savu maksājumu par lidojuma rezervāciju varēs dalīt divās daļās: 50% būs jāsamaksā rezervācijas brīdī, bet atlikušie 50% - 40 dienas pirms izlidošanas. Lai to izdarītu, ceļotājiem būs jādodas “Ryanair” mājaslapu, jāielogojas, jāsameklē sava rezervācija, un jāveic apmaksa, uzklikšķinot uz lodziņa “Complete Payment”. Ja maksājums netiks veikts laikus, lidojums tiks atcelts, bet iepriekš samaksātā nauda atgriezta “myRyanair” sadaļā “Waller” kā kredīts, bet to nevarēs izņemt skaidrā naudā – tas būs jāizlieto citu biļešu iegādei 12 mēnešu laikā.

Pa daļām gan maksāt nebūšot iespējams, ka rezervācijā tiks iekļauti trešo pušu pakalpojumi, piemēram, izmitināšana, transfērs vai par lidojuma apdrošināšana.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Boutique viesnīca “Lielbornes muiža” TAKA
Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas viesnīca iekārtojusies 19.gs. 20-tajos gados celtajā muižas kungu mājā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 19.05.2025 Meistarklases Preiļu novadā! Preiļu novada TIC
Preiļu novadā tiek piedāvātas daudzveidīgas meistarklases, kas sniedz iespēju attīstīt radošumu, apgūt jaunas prasmes un saturīgi pavadīt brīvo | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 15.05.2025 Zinātnes un izklaides diena Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.05.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Omāna,cena no 959 eur !!! Itaka Latvia
Omānas Sultonāts, kas pazīstams kā Arābijas pērle. | Skatīt vairāk
no 959 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.6649189sec.