Dāma prasa atgriezt naudu par lidojumu, kurā nomira pasažieris

Kāda pasažiere, kura lidojusi no Jamaikas uz Londonu, prasa lidsabiedrībai “British Airways” atgriezt naudu par notikušu lidojumu, jo tajā nomiris kāds pasažieris, kā rezultātā tikusi izjaukta ierastā dzērienu pasniegšana lidostā, vēsta “Mirror”.

Savu sūdzību par “briesmīgo pieredzi” pasažieri publicējusi “British Airways Complaints Advice” “Facebook” lapā, apgalvojot, ka notikums noticis 2022. gada 21. decembrī. Pasažiere apgalvoja, ka lidsabiedrība neko neesot darījusi, lai viņai kompensētu “ārkārtējo traumu”, ko viņa guvusi, redzot, kā viņas acu priekšā mirst cilvēks.

Zīmīgi, ka kompensācijas prasītāja arī pasūdzējās par lidojuma kavēšanos, kas ietekmēja viņas dzīvi un padarīja viņas bērnus nemierīgus, kā arī īpaši uzsvēra, ka tikusi izjaukta ierastā dzērienu padošana.

Sievietes garā sūdzība no “Facebook” gan jau esot izdzēsta, taču “British Airways” jau sniedzis komentāru, norādot, ka drošība ir lidsabiedrības augstākā prioritāte, tādēļ šī reisa apkalpes locekļi bija koncentrējušies uz pirmās palīdzības sniegšanu.

Kompensācijas prasītāja kritusi nežēlastībā sociālajos tīklos, kur cilvēki viņai pārmet līdzjūtības trūkumu un egoismu.






KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasargelišķu skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus. | Skatīt vairāk
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns... | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.01.2026 - 11.02.2026 Baltic Groove Orchestra  Liepājas reģiona TIB
20. februārī Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”, Baltic Groove Orchestra ar koncertprogrammu “Maestro” sveic Raimondu Paulu viņa jubilejas | Skatīt vairāk
Skrindu dzimtas muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muzeja pastāvīgā ekspozīcija ir veltīta pirmajiem tautas atmodas darbinieku, brāļu Skrindu dzīvei un darbam. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.66305709sec.