Minhenes lidosta ziņo par problēmām (papildināts plkst. 19.30)

“Vācijas gaisa satiksmes vadības dienesta tehniskas kļūmes dēļ pašlaik ir traucēta lidojumu darbība,” ar šādu informāciju 2023. gada 25. marta pēcpusdienā savā Twitter kontā ziņo Minhenes lidosta.

Lidosta mudina pasažierus sazināties ar savām lidsabiedrībām.

Applkst. 19.30 Minhenes lidosta Twitter paziņoja, ka tehniskās problēmas ir novērstas, un pamazām sāk atjaunot aviosatiksmi.

Starptautiskās lidostas “Rīga” mājaslapā redzama informācija, ka reiss no Minhenes, kuram bija jāielido plkst. 17.25, kavējas, un ielidošanas laiks plānots plkst. 21.30.Bet jau vēlāk parādījās informācija, ka plānotais ielidošanas laiks ir 20.03.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lieldienu olu parāde Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
Aizkraukles pilsētas centrālajā laukumā apskatāmas 12 mākslinieku apgleznotas olas no visa novada, piešķirot katrai no tām savu unikālo stāstu. | Skatīt vairāk
Jaunas Atlaides jaunā mēnesī! Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu Marta atlaides un Pēdējā brīža cenu atlaides ir klāt! // Ceļojumi visā pasaulē - autentiska pieredze! | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Nodarbības skolēniem Naujenes muzejā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Naujenes Novadpētniecības muzejs aicina skolēnus un pedagogus iepazīt Augšdaugavas novada kultūrvēsturi, dabu un tradīcijas piedaloties izglītojošās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43765593sec.