VIDEO: Vulkāna izvirdums paralizē Katānijas lidostas darbu (papildināts)

2023. gada 21. maijā Katānijas lidosta Itālijas salā Sicīlijā bija spiesta pārtraukt lidmašīnu uzņemšanu pēc tam, kad Eiropas aktīvā vulkāna Etnas izvirdums pārklāja skrejceļu ar pelniem.

Etna pamostas no miega vairākas reizes gadā, taču izvirdumi nav nopietni. Šoreiz pelnu dēļ, kas var apdraudēt aviācijas drošību, lidmašīnas darbība tika pārtraukta līdz 22. maija plkst. 9 rītā.

Taču, kā pārliecinājās Travelnews.lv, ap 10 rītā pēc Itālijas laika, iekāpšana bija sākusies vien vienā reisā, bet informācijā par citiem izlidojošajiem reisiem vēl joprojām ir informācija, ka tie kavējas vai arī ir atcelti.

Vēlāk, jau 22. maija pēcpusdienā lidostas mājaslapā atrodamā informācija liecināja, ka pamazām lidojumi tiešām atsākās, taču lielākā daļa reisu kavējās vai bija atcelti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.60660982sec.