Uzzini, kādi ir populārākie «Ryanair» galamērķi no Rīgas

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, kas šobrīd dēvē sevi arī par Eiropas lidsabiedrību numur viens, atklāj populārākos 2023. gada vasaras galamērķus no Rīgas, kā arī pauž cerību, ka līdz 2034. gadam no Latvijas galvaspilsētas varētu pārvadāt vairāk nekā 300 miljonus pasažieru.

Populārākie galamērķi no Rīgas šovasar ir Apvienotā Karaliste (28,5%), Vācija (10,8%) un Polija (8,98%). Lidsabiedrības pētījuma dati atklāj, ka lielākā daļa ceļotāju izvēlas ceļojumus, kas ilgst mazāk par četrām dienām. Proti, 48% no visām rezervācijām ir ceļojumi no vienas līdz trim dienām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.12.2025 - 26.12.2025 BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 23.12.2025 Latgales Tūrisma gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales Tūrisma gada balvai – divi laureāti no Rēzeknes | Skatīt vairāk
Jaunā gada sagaidīšana Tukumā Tukuma TIC
Aicinām sagaidīt 2026. gadu ar košu un neaizmirstamu svētku programmu, kurā skanēs BERMUDU DIVSTŪRA un DJ SAIMONA mūzika, un uguņošana. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2025 - 21.12.2025 Ziemas saulgrieži Pastariņa muzejā Tukuma TIC
Pastariņa muzejā aicina lielus un mazus piedzīvot gada īsākās dienas burvību latviskās tradīcijās. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53835988sec.