Eksplozija lidmašīnā aizkavē «Ryanair» lidojumu

2023. gada 3. septembrī vairāk nekā četras stundas vēlāk, nekā iepriekš plānots, Lapēnrantas lidostā piezemējās “Ryanair” lidmašīna, kas lidoja no Itālijas pilsētas Bergamo. Lai gan informācija ir gana skopa, pastāv versija, ka lidmašīnā bijusi eksplozija.

Yle” ziņo, ka lidmašīnai bija jānosēžas plkst. 20.45, taču tā ieradās vien 1.13 jau 4. septembrī. Lidostas pārstāvji sīkāk notikušo nav komentējuši, taču tabloīds “Iltalehri” ziņojis, ka lidojums aizkavējies, jo, lidmašīnai gatavojoties pacelties Bergamo lidostā, uz klāja eksplodējis kāda pasažiera tālruņa akumulators. Divi pasažieri laikrakstam stāstījuši, ka īsi pirms lidojuma pacelšanās dzirdējuši spēcīgu blīkšķi, un pa salonu sākuši izplatīties dūmi.

Pēc “Yle” rīcībā esošās informācija, lidmašīnā atradušies 155 pasažieri, un lidmašīna, kas tur nogādājusi pasažierus, bijusi ar citu reģistrācijas numuru, nekā bija plānots – lidsabiedrība bija nomainījusi lidmašīnu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.01.2026 - 01.08.2026 Reimatologs Rīgā Republikas laukuma klīnika
Reimatologs diagnosticē un ārstē plašu slimību spektru, tostarp artrītu, podagru, autoimūnās slimības un citus muskuļu-skeleta sistēmas traucējumus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.02.2026 - 13.02.2026 Sarkaņkalns–sniega prieki 7km no Rēzeknes! Rēzeknes pilsētas TIC
Sarkaņkalns – ziemas prieki un piedzīvojumi visiem! Slēpo, snovo, izbaudi dabu un izklaidi! | Skatīt vairāk
Vai menisks atjaunojas? Republikas laukuma klīnika
Nelieli plīsumi perifērajā zonā var sadzīt paši, bet lielākā daļa plīsumu centrālajā daļā bez ārstēšanas neatjaunojas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51259398sec.