«airBaltic» pārtrauc lidojumus uz un no Telavivas

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka, ņemot vērā pašreizējo situāciju Izraēlā, visi airBaltic lidojumi uz un no Telavivas tiek atcelti līdz 2024. gada 1. janvārim.

Pasažieru, darbinieku un lidojumu drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. Lidsabiedrība uztur ciešus kontaktus ar valsts un starptautiskajām iestādēm. Tādējādi uzņēmums saglabā elastību un ir gatavs nepieciešamības gadījumā pielāgot lidojumu grafiku.

airBaltic aicina visus ietekmētos pasažierus pārbaudīt savas rezervācijas lidsabiedrības mājaslapā, lai saņemtu atmaksu, vai arī sazināties ar airBaltic zvanu centru par citām iespējamām izmaiņām pa tālruni +371 6700 6006.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasaras saulgrieži Lēdurgā Siguldas novada TIC
Jāņi no saules rieta līdz lēktam, izbaudot zāļu burvību un uguns spēku uz zemes, gaisā un ūdenī | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 31.03.2026 Rietumu Vidusjūras kruīzs CRUISEcentre
📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa” | Skatīt vairāk
no 521 EUR
Tallina - Stokholma - Tallina FerryTickets
2 naktis uz prāmja // izklaide uz kuģa // cena takarīga no nedēļas dienas // kursē ik pēc dienas | Skatīt vairāk
no 64 EUR
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46302509sec.