Kļūda vai nepareizs plāns? Lidmašīna nolaižas citā lidostā

Nigērijas Civilās aviācijas pārvalde sākusi izmeklēšanu par lidsabiedrības “United Nigeria Airlines” (UNA) veikto lidojumu, kad lidmašīna nolaidusies nepareizā lidostā. Portāls “Simpleflying” vēsta, ka regulējošā iestāde ir apturējusi lidmašīnas darbību, kā rezultātā ir “iestrēguši” pasažieri un pamatīgi kavēta lidsabiedrības ikdienas darbība.

“Laipni aicināti Abudžā,” tā 2023. gada 26. novembrī lidmašīas kapteinis uzrunājis pasažierus, kuri ar UNA lidmašīnu bija devušies no Nigērijas lielākās pilsētas Lagosas un galvaspilsētu Anudžu. Tiesa gan, kā izrādījās, lidmašīna bija nolaidusies Asabā – “nieka” 450 kilometru attālumā no galvaspilsētas.

Lidmašīnas apkalpe sākumā kļūdu pamatojusi ar sliktiem laika apstākļiem galamērķī, bet pēc tam norādīja, ka saņēmusi nepareizu lidojuma plānu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.08.2025 - 13.09.2025 Tava tropiskā atpūta sākas šeit! Latvia Tours
Romantiskas vakariņas pie jūras divatā vai piedzīvojumu pilnas dienas – snorkelēšana, džungļu takas, tempļu apmeklējumi? | Skatīt vairāk
no 1585 EUR
Agrā izpārdošana - Ēģipte Estravel Latvia
Rudens/ziemas ceļojumiu rezervēšana rit pilnā sparā //Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 499 EUR
Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā! Latvia Tours
COSTA CRUISES nav tikai kruīza kompānija – tā ir leģenda ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi, kas savieno klasisku itāļu stilu ar mūsdienu komfortu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.09561706sec.