Ēģipte nostiprina pozīcijas kā viena no visvairāk apmeklētākajām Āfrikas valstīm

2023. gadā Ēģipte atkārtoti apstiprinājusi savas pozīcijas tirgū, nostiprinoties kā viena no visvairāk apmeklētākajām Āfrikas valstīm. Pēc Ēģiptes Aviācijas ministrijas datiem, valsts lidostas pērn uzņēmušas ap 47 miljoniem pasažieru, kas ir par 30% vairāk, nekā gadu iepriekš, vēsta portāls “Simpleflying”.

Ēģiptes lidostās 2023. gadā reģistrēti 365 tūkstoši lidojumu, kas ir par 23% vairāk, nekā 2022. gadā.

Ēģiptē aviosatiksmi nodrošināja 12 lidostas, no kurās veikti regulāri lidojumi. Noslogotākā lidosta bijusi Kairas. Tikmēr Hurgadas un Šarmelšeihas lidostas bijušas attiecīgi otrajā un trešajā vietā.

Hurgadas lidosta pērn uzņēmusi ap 8,7 miljoniem pasažieru, un veikti ap 60 000 lidojumu. Savukārt Šarmelšeihā uzņemti 5,9 miljoni pasažieru un veikti vairāk nekā 43 tūkstoši lidojumu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.04.2025 - 20.04.2025 Lieldienu piedzīvojums ģimenei Jūrmalā Baltic Beach Hotel & SPA
🐣 Lieldienu piedzīvojums visai ģimenei Jūrmalā! 2 naktis, smiekli, rotaļas un SPA prieki un dāvana no mums – radiet neaizmirstamus mirkļus kopā | Skatīt vairāk
460 EUR
UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI AL SVETS
Jaunums! Aizbrauksim uz Čimganas kalniem, šī diena sniegs Jums unikālus iespaidus par Uzbekistānas kalnu dabu. | Skatīt vairāk
1615 EUR
Atēnas-Krēta-Korfu-Roda-Halkidiki-Kasandra Itaka Latvia
Pieejami ceļojumi līdz oktobra beigām! | Skatīt vairāk
no 429 EUR
Viesu māja “Pie vecā kalēja” TAKA
Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58805895sec.