Uzzini, kādēļ maltītes lidostā ir tik nežēlīgi dārgas

Ceļotāji ļoti bieži saskaras ar problēmu ceļojumu laikā – maltītes lidostās ir ļoti dārgas, cenas vairākkārt mēdz pārsniegt ierastās. Portāls “Simpleflying” skaidro iemeslus, kādi apstākļi ietekmē lielās cenas.

Bieži vien lidostās cilvēki ir spiesti par ūdeni maksāt krietni dārgāk, nekā tas būtu, ja dzērienu iegādātos veikalā, bet maltīte maksā vairākkārt dārgāk, nekā pilsētas restorānā. Taču cilvēks jau ir lidostā, atpakaļceļa nav, un, ja gribas ēst, nākas vien tērēties.

Galvenie iemesli augstajām cenām ir dārgās īres maksas, problēmas ar produktu piegādi, kā arī darbinieku noturēšanai. Lidostas reti atrodas tuvu pilsētas centram, līdz ar to arī palielinās darbinieku izmaksas, lai nokļūtu uz darbu. Tāpat darbinieki ir papildus jāapmāca, kas arī palielina izmaksas.

Visi šie faktori rada papildus izmaksas uzņēmējiem, un tās tad arī tiek iekļautas cenā. Galu galā ceļotājiem ir izvēle – ūdeni var uzpildīt lidostā savā pudelē bez maksas, bet iestiprināties var arī ar kādu līdzi paņemtu uzkodu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
LIELISKI JAUNUMI! Club Med dodas uz ĀFRIKU Latvia Tours
No 2026. gada jūlija pavisam jaunā galamērķī – 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐌𝐞𝐝 𝐒𝐨𝐮𝐭𝐡 𝐀𝐟𝐫𝐢𝐜𝐚 𝐁𝐞𝐚𝐜𝐡 & | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.09.2025 - 16.09.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.09.2025 - 16.09.2025 Jaunais gads MONAKO! Latvia Tours
No Gardas ezera romantikas līdz Azūra krasta šarmam–ļauj sev piedzīvot Vecgada vakaru Monako greznībā, kur zvaigznes mirdz līdzās salūtam virs | Skatīt vairāk
no 519 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.79548407sec.