100 ml šķidrumu ierobežojums atkal atgriežas Eiropas lidostās

Eiropas Savienība lēmusi, ka no 2024. gada 1. septembra aviopasažieri lidmašīnās rokas bagāžā varēs ienest šķidrumus tikai tilpumā līdz 100 mililitriem.

Daudz Eiropas lidostas, tostarp Tallinas, ir ieviesusi jaunās paaudzes skenerus, kas atviegloja pasažieriem dzīvi, ļaujot ienest rokas bagāžā lielāku šķidruma apjomu. Tiesa gan, priekšrocība, kas ļauj neizņemt šķidrumus no rokas bagāžas, gan paliek spēkā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2026 - 11.02.2026 Saimis tradiceju škola "Meteņa dīna" Krāslavas TIC
8. februārī plkst. 12.00 Andrupenes lauku sēta aicina lielus un mazus uz Aizgavēņa svinībām, iezīmējot ziemas beigu tuvošanos! Vairāk info: | Skatīt vairāk
ZIEDU PARĀDE PAVASARĪ  Latvia Tours - Berga bazārs
Ienāc pavasara krāsās un smaržās – laiks, kad Holande un Beļģija plaukst ziedos! ✨ | Skatīt vairāk
no 370 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.01.2026 - 06.02.2026 7 skaistākās fotovietas Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
“Rēzeknes fotogēniskākās vietas iedvesmo ceļotājus iemūžināt mirkļus sociālajos tīklos. | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31226301sec.