«Ryanair» boss brīdina par super augstām lidojumu cenām svētku laikā

Īrijas zemo cenu lidsabiedrības izpilddirektors Maikls O’Līrijs” nācis klajā ar apgalvojumu, ka lidojumu cenas 2024. gada Ziemassvētkos no Londonas uz Dublinu sasniegts milzīgu cenu – 500 eiro par vienu virzienu, raksta “Mirror”.

Maikls O’Līrijs šādā svētku haosā vaino Dublinas lielo noslodzi – ļoti daudz pasažieru, Tiesa gan, tas varētu būt arī reklāmas triks, ņemot vērā, ka “Ryanair” grasās sākt izpārdošanu, un šādi mēģina mudināt cilvēkus laikus iegādāties lētās biļetes.

Kā pārliecinājās Travelnews.lv, vismaz septembra vidū biļetes lidojumiem no Dublinas uz Londonu un atpakaļ var iegādāties pat par 100 eiro.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā. | Skatīt vairāk
Pazemināts testesterons? Republikas laukuma klīnika
Pētījumi rāda, ka testosterona līmenis dabiski samazinās ar vecumu – aptuveni par 1% gadā pēc 30 gadu vecuma. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.01.2026 - 04.02.2026 Maršruts “Rēzekne senajās fotogrāfijās” Rēzeknes pilsētas TIC
Monohromie lielformāta sienu gleznojumi pilsētas vēsturiskās ainas atklāj, veidojot Rēzeknes vizītkarti | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.01.2026 - 06.02.2026 7 skaistākās fotovietas Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
“Rēzeknes fotogēniskākās vietas iedvesmo ceļotājus iemūžināt mirkļus sociālajos tīklos. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19887304sec.