Lidsabiedrība «Norwegian» izziņo jaunu galamērķi no Rīgas

2025. gada 20. janvārī Norvēģijas lidsabiedrība “Norwegian” paziņoja jau par devīto galamērķi no Rīgas – vasaras sezonā tiks uzsākti tiešie lidojumi uz Bulgārijas pilsētu Burgasu.

Paredzēts, ka lidojumi maršrutā Rīga – Burgasa Rīga būs no jūnija līdz augustam un tiks veikti reizi nedēļā – sestdienās. Lidojuma laiks 2 stundas un 40 minūtes. Biļetes tirdzniecībā jau no 2025. gada 21. janvāra.

“Norwegian” lidojumus no Rīgas sāka 2005. gadā, un kopš tā laika ir pamatīgi papildinājis savu galamērķu skaitu, nodrošinot lidojumus uz Oslo, Tronheimu, Stokholmu, Kopenhāgenu, Londonu, Alikanti, Tivatu, Splitu un nu arī Burgasu.

Kopumā lidsabiedrība vasaras sezonā apkalpos 344 maršrutus uz 128 galamērķiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūrmalas lielākie pasākumi 2026 Jūrmalas TIC
No operas un džeza līdz festivāliem, sportam un svētkiem – Dzintaru koncertzāle, pludmales un parki veido Jūrmalas kultūras gadu 2026. | Skatīt vairāk
Latvija
Atlaižu akcija Ventspils rodeļu trasē! Ventspils TIC
Ir īstais laiks, lai gūtu nelielu adrenalīna devu un ar jaunu sparu laistos jaunajā 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.01.2026 - 19.01.2026 Uzzini, kā aizraujoši pavadīt brīvdienas Bauskas TIC
Kādēļ apmeklēt Bausku? Uzzini, kā aizraujoši pavadīt brīvdienas Bauskas novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44770503sec.