«Ryanair» nodēvē Dānijas lidostas par nekonkurētspējīgām un gatavojas aiziet

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair", reaģējot uz Dānijas vēlmi ieviest aviācijas nodokli 50 dāņu mārciņu jeb 6,70 eiro apmērā par pasažieri, paziņoja, ka pārtrauks lidojumus uz Olborgas lidostu Dānijā, vēsta “Euronews”.

Tāpat lidsabiedrība paziņojusi, ka Dānijas nekonkurētspējīgās politikas dēļ slēgs savu bāzi Bilundā. Bilunda ir iecienīts galamērķis, jo tai līdzās atrodas slavenā “Legolande”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Saules nams” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti, ugunskura un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 26.12.2025 “Mazais princis” – iestudējums Līvānu TIC
Mūziku šai izrādei radījis viens no izcilākajiem Latvijas komponistiem Juris Kulakovs. | Skatīt vairāk
no 10.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.81783795sec.