Lēto cenu lidsabiedrība lidos no Viļņas uz Budapeštu

Labas ziņas taupīgiem ceļotājiem, kuri vēlas apciemot Ungāriju – zemo cenu lidsabiedrība “Wizz Air” vasarās sāks tiešos lidojumus no Viļņas uz Budapeštu, liecina “Wizzair.com” pieejamā informācija.

No 2025. gada 30. jūnija “Wizz Air” nodrošinās lidojumus maršrutā Viļņa – Budapešta trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un piektdienās.

Tāpat “Wizz Air” no Viļņas vasaras sezonā nodrošinās lidojumus uz Bergenu, Katāniju un Billundu.

Jau ziņots, ka “Wizz Air”, kas vēl nesen nodrošināja vairākus lidojumus arī no Rīgas, ar šo gadu pārtrauc apkalpot arī pēdējo maršrutu no Rīgas. Proti, ar vasaru vairs nav pieejami lidojumi uz Kutaisi Gruzijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Raiņa māja Berķenelē TAKA
Berķeneles pusmuižā ir pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara muzejs TAKA
Pirmais pasaules karš ir atstājis ilgi nedzīstošas rētas ne tikai cilvēku likteņos un sirdīs, bet arī lielā tagadējās Latvijas un Lietuvas | Skatīt vairāk
Viesnīca “Sventes muiža” **** TAKA
“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. | Skatīt vairāk
Silene Resort & Spa**** TAKA
Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.06294298sec.