Somijas valdība izvēlas airBaltic [2]

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir uzvarējusi Somijas valdības izsludinātajā konkursā un nodrošinās pasažieru pārvadājumus astoņos lidojumu maršrutos tuvāko trīs gadu laikā.

Līgums, kas stājas spēkā 2009.gada 1.septembrī, paredz, ka Somijas valdības pārstāvji turpmākos trīs gadus (līdz 2012.gada 31.decembrim) izmantos airBaltic lidojumiem maršrutos Helsinki - Tallina, Helsinki - Maskava, Helsinki - Sanktpēterburga, Helsinki - Rīga, Helsinki - Stavangera, Helsinki - Viļņa, Tampere - Cīrihe un Turku - Parīze. airBaltic tika izvēlēts kā pārvadātājs šajos maršrutos, ņemot vērā aviokompānijas uzticamos pakalpojumus, pietiekamu lidojumu biežumu, pievilcīgas cenas, kā arī ērtus tranzītlidojumu savienojumus.

Somijas valdības pārstāvji izvēlējušies airBaltic, lai aviokompānijas sniegtos pakalpojumus varētu izmantot pārstāvji no valdības institūcijām, ministrijām, parlamenta, bruņotajiem spēkiem un policijas, prezidentes biroja, skolām, universitātēm, slimnīcām, bērnu namiem un citām iestādēm.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “airBaltic izraudzīšanās astoņos lidojumu maršrutos apliecina, ka Latvijas aviokompānija spēj nodrošināt uzticamu un konkurētspējīgu pakalpojumu, pievilcīgu cenu un plašu maršrutu tīklu, kā arī labus tranzītsavienojumus caur Rīgas lidostu.”

airBaltic Somijā veic lidojumus no Helsinkiem, Tamperes, Turku, Oulu un Kuopio, piedāvājot ērtus savienojumus uz Rietumeiropas, Skandināvijas, Vidusjūras reģiona un NVS galamērķiem. Šī gada 1.oktobrī airBaltic uzsāks lidojumus starp Turku un Tallinu. Tas būs pirmais airBaltic maršruts, kas savienos Igauniju un Somiju. airBaltic veic pasažieru pārvadājumus Somijas iekšzemes maršrutos Kuopio-Tampere un Oulu-Turku.

Fotogrāfijas: http://www.airbaltic.com/public/downloads.htmlhttp://www.airbaltic.com/public/people_downloads.html

Īsi par airBaltic:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri:

Latvijas valsts 52.6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47.2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit viena lidmašīna: desmit Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200 un vienpadsmit Fokker 50. airBaltic veic tiešos lidojumus no divām Baltijas valstu galvaspilsētām – no Rīgas un Viļnas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 jump in 08/29/2009 18:53 Finnair sūkā ledu ;) Kaut gan nevaru iedomāties kā AB nodrošina precizitāti :P

2 Wenden 08/29/2009 09:12 A ko tad Finnair?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līgo svētki Siguldas pilsdrupās Siguldas novada TIC
Izrāde "Skroderdienas Silmačos", uguns rituāls un zaļumballe | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 20.03.2026 Pārgājiens “Virešu medus pankūkas” Smiltenes TIC
22. martā ar pārgājienu “Virešu medus pankūkas” turpināsies Smiltenes novada TIC organizētais pārgājienu cikls 2026. Dalība ir bez maksas. | Skatīt vairāk
Santome un Prinsipi - tropu paradīze Estravel Latvia
16.10. - 24.10. // no Rīgas, AR EKSKURSIJĀM, pilna pansija // Skolas Rudens brīvlaikā | Skatīt vairāk
no 3399 EUR
Plašs preču klāsts, draudzīgas cenas! Zauers.lv
Ienāc, atrodi un iepriecini sevi. Interneta veikals gudriem pirkumiem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48450422sec.