Vācu vīrietis dzīvo Brazīlijas lidostā

Oktobra sākumā vācietis Heincs M. ar vienvirziena lidmašīnas biļeti devās uz Brazīliju, jo internetā bija iepazinies ar kādu sievieti un iemīlējies. Tomēr mīlas romānam nebija lemts ilgs mūžs un Heincs tika izmests no iemīļotās dzīvokļa.

Dažas dienas padzīvojis viesnīcās un hosteļos, pensionētais vācu pilots devās uz lidostu un nu jau divas nedēļas mīt Brazīlijas dienvidu pilsētas Sanpaulu lidostā. Viņš guļ uz uzgaidāmo telpu krēsliem, izmanto tualetes kā vannasistabas un ēd to, ko tam iedod lidostas darbinieki un pasažieri.

Dzīvošana lidostā neesot nelegāla, ja vien netiekot traucēti pārējie ceļotāji.

Vācu vīrietis nevēloties atgriezties Vācijā, jo Brazīlijā esot silti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.02.2026 - 12.02.2026 Dabiska skaistuma un atpūtas oāze! Latvia Tours
Atklāj Melnkalnes gleznaino piekrasti, vēsturiskos ciematus un kalnu ainavas, baudot mierīgu atpūtu, vietējo kulināriju un neaizmirstamus piedzīvojumus, | Skatīt vairāk
no 405 EUR
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla | Skatīt vairāk
Turcija. Bodruma - agrā rezervēšana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana | Skatīt vairāk
no 595 EUR
Uzņēmumi


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


AL SVETS
,


Turkish Airlines
,


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51052117sec.