Lidojuma laikā biznesa klasē nozog 4000 eiro

Kamēr pasažieri mierīgi snauda savos biznesa klases krēslos, nezināmi ļaundari nolaupījuši naudu no pasažieru naudasmakiem. Lidsabiedrības Air France nakts lidojumā no Tokijas uz Parīzi biznesa klases pasažieriem kopumā nozagti aptuveni 4000 eiro. Pasažieri ir gulējuši, bet lidmašīnas apkalpe neko aizdomīgu nav manījusi. Jāatzīst, ka daži no naudasmakiem bija ļoti viegli pieejami, jo bija atstāti guļam uz sēdekļiem tukšās vietās, tā ziņo laikraksts Le Figaro.

Kopumā apzagti pieci pasažieri. Zādzība pamanīta jau lidojuma laikā, tomēr zagļi nav identificēti. Air France pārstāvis apliecina, ka šādi negadījumi lidojumos notiek "ekstrēmi reti", tomēr atgādināja, ka pasažieri paši ir atbildīgi par savu rokasbagāžu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
Vēl vairāk ZIEMAS! Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Somijas neskartās dabas skaistums, unikāla pieredze un ilgstošas atmiņas - ceļojumā ar ģimeni vai draugiem. // Tūres ar nakšņošanu no 3 naktīm | Skatīt vairāk
no 310 EUR
Uzņēmumi


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.88588595sec.