airBaltic un TAROM piedāvās lidojumus uz Bukaresti

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 29.03.2010 piedāvās lidojumus starp Rīgu un Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti. Tos veiks Rumānijas nacionālā aviokompānija TAROM abu aviosabiedrību sadarbības līguma (codeshare agreement) ietvaros.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “Sadarbībā ar TAROM mēs piedāvājam saviem pasažieriem jaunu lidojumu galamērķi Balkānos – Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti. Esam pārliecināti, ka to novērtēs pasažieri, kuri no airBaltic galamērķiem Skandināvijā, Eiropā un NVS valstīs tranzītā caur Rīgu varēs nokļūt Rumānijas galvaspilsētā.”

TAROM lidojumus maršrutā Rīga - Bukareste veiks četras reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumus izpildīs ar Boeing 737/700 tipa lidmašīnām, un tie ilgs divas stundas un piecpadsmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 59 (EUR 84), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams mājas lapā http://www.airbaltic.com/.

Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.12.2025 - 27.12.2025 Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir pēdējais brīdis saplānot gada nogales un Ziemassvētku pasākumu savam kolektīvam. | Skatīt vairāk
Latvija
Paulas Mihailovas solokoncerts Tukuma TIC
Paulas Mihailovas solokoncerts Tumes kultūras namā sola kļūt par emocionāli bagātu muzikālo ceļojumu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Turkish Airlines
,


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.9197762sec.