Ryanair atklās jaunu maršrutu no Rīgas uz Romu [1]

Lidsabiedrība Ryanair paziņojusi, par jauna maršruta ieviešanu no Rīgas uz Romu (Ciampino). Šis būs piecpadsmitais Ryanair galamērķis no Rīgas lidostas.

Lidojumi tiks veikti četras reizes nedēļā - otrdienās, ceturtdienās, sestdienās un svētdienās. Biļetes tiek pārdotas no 4.03.2011. Tās iespējams iegādāties par cenu sākot no LVL 19,99, neiskaitot nodokļus un nodevas.

Itālijas galvaspilsēta Roma ir viena no pasaules dinamiskākajām un neaizmirstamākajām pilsētām. Pilsētas masīvie pieminekļi atspoguļo pilsētas krāšņo vēsturi, bet tajā pat laikā pilsēta piedāvā ļoti kosmopolītisku un izteikti itālisku atmosfēru. Roma visu vecumu un budžetu ceļotājem piedāvā neskaitāmi daudz lietas ko redzēt un darīt.

Ar vēl vienu maršrutu Rīgā, Ryanair turpina paplašināšanos Baltijas valstīs. Ņemot vērā nesenos notikumus maršrutu samazināšanā, Ryanair mudina airBaltic samazināt cenas, nevis maršrutus, un konkurēt ar Ryanair.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 xc90 03/07/2011 10:37 Izlasot virsrakstu, pirmais kas ienāca prātā bija jautājums - vai AirBaltic tagad šo maršrutu slēgs, lai "neratos drūzmēānās" lidostā? bet skatos,ka Travelnews arī šāds pat ielikts pēdējā rindkopā :)

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Nebeidzama VASARA ar Club Med Estravel Latvia
Club Med Akcijas laikā piedāvājam iespēju iegādāties savu sapņu ceļojumu 2026. gada VASARAI un RUDENIM, ietaupot līdz pat 20%! | Skatīt vairāk
no 565 EUR
airBaltic ķiršu cenas atgriežas! SKY24.LV
Vairāk kā 60 galamērķi // ceļo: no 13.04. - 25.10.2026. // pārdošanā: līdz 02.04. | Skatīt vairāk
no 79 EUR
Atpūtas vieta "Latgales sēta" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā. | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Dome Hotel
,


Ventspils TIC
,


Kaļķu vārti
,


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21511698sec.